Velká dětská cena Fajťáku 2014 - výsledky a fotogalerie

23. 6. 2014

Jako již tradičně se týden před prázdninami uskutečnil již 7. ročník dětských MTB závodů - Velká cena Fajťáku. Nedělní počasí 22.června bylo ideální, a tak závod byl ve znamení krásného slunného počasí.

Stejně jako loňský ročník, byl i letošní vypsán pouze v dětských kategoriích. Dětské kategorie do 10 let závodily na přilehlé louce, kategorie 11 - 12 a 13 - 14 let potom využily přilehlého lesa, kde byla trať náročnější. Dětská účast byla jako vždy hojná a přijeli závodníci z Brna, Třebíče, Tálínu a Kutné Hory.

Na závěr se všechny děti podělily o bohatou tombolu, kdy každé startovní číslo vyhrálo hodnotnou cenu.

Již nyní se těšíme na další ročník a tedy nezbývá než poděkovat všem závodníkům a sponzorům, kteří přispěli k úspěšnému uspořádání závodu. Velké poděkování si zaslouží rovněž SKI KLUB Velké Meziříčí a všichni dobrovolníci, kteří dokázali aktivně pomoci při organizaci závodu.